O biurze rachunkowym C.O.M.E ConsultingO nas

Biuro Rachunkowe C.O.M.E Consulting Magdaleny Turlińskiej zbudowane zostało na fundamencie doświadczeń jej właścicielki, która działalność zawodową prowadzi od 2006 r. Zdobyta wiedza, a także doświadczenie księgowe pozwoliły na utworzenie biura rachunkowego zapewniającego rzetelną obsługę księgową przedsiębiorców
oraz osób fizycznych.

Posiadamy zawsze aktualne ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzonej działalności księgowej. W pełni odpowiadamy za naszą pracę.

Naszym Klientom oferujemy kompletną, bezstresową i skrupulatną obsługę księgową. Dokładamy wszelkich starań, ażeby odnaleźć
w obowiązujących przepisach podatkowych wyjście z każdego problemu podatkowego dbając tym samym o optymalną pozycję finansową firmy.

W wykonywanej pracy nastawiamy się na partnerstwo w interesach, oparte na szacunku i zrozumieniu. Największym kapitałem biura rachunkowego są ludzie, dlatego tworzymy małą, ale wykwalifikowaną kadrę przygotowaną do spełnienia wysokich wymagań. Ciągle pogłębiamy wiedzę uczestnicząc w kursach i szkoleniach a także sięgając do specjalistycznych publikacji. W swojej pracy stawiamy, na jakość.

Biuro Rachunkowe COME Consulting jest nowoczesną małą firmą, dlatego nasza oferta ma rozbudowane warianty współpracy od tradycyjnej formy po usługi on line. W swojej działalności nastawiamy się zarówno na mikro, małe jak i  średnie podmioty gospodarcze.
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów poszukującym fachowej pomocy prawnej, Biuro Rachunkowe COME Consulting współpracuje w tym zakresie z Kancelarią Prawniczą.

Główny Księgowy: Magdalena Turlińska

ksiegiUkończyła studia podyplomowe na kierunku Ekonomia ze specjalizacją Rachunkowość na UMCS w Lublinie w 2009r. Uzyskała tytuł  magistra ze specjalizacji zarządzanie finansami przedsiębiorstw, licencjata w zakresie: skarbowość i podatki. Uzyskała tytuł Samodzielnego Księgowego w 2010 r. oraz tytuł Głównego Księgowego w roku 2012 pozytywnie zdając egzaminy przeprowadzone przez Stowarzyszenie Księgowych w Polsce. Dba o wysokie standardy wykonywania zawodu zachowując wartości etyczno-moralne oraz profesjonalne, które powinny cechować profesję księgowego i finansisty. Specjalizuje się w prowadzeniu ksiąg rachunkowych i przeprowadzaniu analiz finansowych.

„……Twoje życie staje się lepsze tylko, kiedy Ty stajesz się lepszym…”
Brian Tracy